Vandaag zijn we met Shiva naar de dierenarts geweest voor haar derde enting en de controle op Giardia.
De weegschaal in de wachtkamer gaf 9 kilo aan dus de groei gaat gestaag door.
De DA heeft haar even nagekeken en gezond bevonden. Hij was zeer te spreken over Shiva’s bouw en hoe ze eruit ziet. Een aantal keren goedkeurend gemompeld dat we wel een hele mooie pup hebben!!
De verzamelde poep werd getest op parasieten en was nu gelukkig vrij van Giardia!! De kuren en al het wassen en consequent ‘billen’ schoonmaken na elk poepje hebben geholpen!! We zijn echt blij hiermee.
De wisselende ontlasting kan nog wel even duren omdat de darmflora nog niet hersteld is maar dat komt vanzelf goed.
Al met al een levendige Flatcoat pup die soms lief en vertederend is en in het volgende moment je in je hand bijt en je uitdaagt.
Ook de trainings resultaten wisselen van dag tot dag, maar wat mag je nog verwachten van zo’n puppy…..
Lekker uitwaaien op de dijk samen met de baas lukt altijd erg goed 🙂
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.